4

MINI Ivanka Cup 2015, 12.-14.6.2015 - vyhlášený házenkářský turnaj pro MINI kategorii

Zdravím všechny rodiče.

Touto cestou bych Vás ráda požádala, aby jste si pečlivě přečetli přiloženou pozvánku na IVANKA CUP a uvážili možnost, že bychom se s dětmi zúčastnili. Z důvodu omezeného počtu týmů bychom se museli co nejdříve přihlásit. Je to jeden z velice dobrých turnajů, který se každoročně v Ivance pořádá. Celé dva dny je pro děti i dospělé připraven opravdu velice pestrý a bohatý program. Myslím, že je to veliká příležitost. Děti se mohou naučit a zažít spousty nových věcí,každý den se mimo zápasy budou konat různé akce a hry (diskotéka pro děti) výlet po okolí , apod. Každé dítě si také odveze nějakou cenu a nějaký dárek na památku.

Kdybychom se rozhodli jet, tak s družstvem starších mini (to znamená nejlépe 9 dětí) za doprovodu 5 dospělých, tudíž by byl dostatek dozoru.

Prosím tedy o Vaše vyjádření, zda by jste byli ochotni dítě na turnaj pustit či ne. Celý turnaj by tudíž pro jedno dítě vyšel cenově na 1000 Kč (a to opravdu se vším všudy). Vím, že to není malá částka, ale popřemýšlejte prosím a napište mi Vaše rozhodnutí na přiložený papír nebo formou sms či telefonicky, stejně tak i Vaše případné dotazy.

!!! POZOR - Děti budou potřebovat pas !!!

Děkuji, Jitka Kubelová