3

Mistrovské utkání mužů v Nových Bránicích – poslední utkání podzimní části sezony 2018/2019.

V neděli 11.11.2018 zajíždí družstvo mužů ke svému poslednímu utkání podzimní části sezony 2018/2019. Začátek utkání je stanoven na 10:30 h.

Utkání by měla řídit nejlepší rozhodcovská dvojice světa! Pánové Václav Horáček, Jiří Novotný.
...u tak špičkových týmů, jakým je např. Sokol Měnín se není čemu divit... :-):-):-):-):-):-):-):-)

Přijďte nás podpořit.

TJ Sokol Měnín

Mistrovské utkání mužů Uherské Hradiště vs Měnín.

Neděle 04.11.2018, 16:00h. Bylo to smolné utkání. Poločas byl, stejně jako v zápase s Juliánovem, velice vyrovnaný a skóre 18:15 ve prospěch soupeře, nám dávalo naději na dobrý konečný výsledek. Bohužel se tak nestalo. Podceněním situace, vlastními chbami a dílem i troškou smůly nám soupeř na začátku druhého poločasu odskočil na rozdíl 6 branek. V posledních fázích zápasu se nám podařilo dotáhnout až na rozdíl pouhých dvou branek. ...ale jako už poněkolikáté, udělali jsme hloupé žákovské chyby. ztratili jednoduché míče o obdrželi jednoduché branky... A tak jsme zaslouženě prohráli 35:32.

Už se těšíme na odvetu. Cítíme, že jsme schopni i tohoto soupeře na domácím hřišti porazit.

Tabulka a rozlosování - ON-LINE - na stránkách JmKSH.

Mistrovské utkání mužů Juliánov vs Měnín.

V neděli 28.11.2018 jsme sehráli mistrovské utkání na půdě soupeře. Po vynikajícím výsledku z prvního poločasu, kdy byl stav utkání 10:9 ve prospěch hostujícího družstva, přišel během prvních 8-10 minut totální kolaps družstva hostů kdy obdržel 8 po sobě jdoucích branek a sám ani jednou neskóroval. A tak Juliánov zaslouženě vyhrál propastným rozdílem 30:16.

...a měli jsme z ostudy kabát... :-(

Ale my se nevzdáváme a pevně věříme, že na domácím hřišti soupeře v jarní části soutěže porazíme.

Vypjaté derby Měnín vs. Sokolnice.

Krásné sobotní odpoledne (13.10.2018), sluníčko, 25°C, ...a k tomu derby mezi Měnínem a Sokolnicemi. Co více si přát? Už půl hodiny před zápasem se začaly plnit ochozy fanoušky, kterých nakonec dorazilo bezmála 200! To si Měnínská házená hodně dlouho nepamatuje. FANOUŠCI DĚKUJEME!

Zápas měl vše, co k takovému derby patří. Spoustu krásných akcí, nelítostné tvrdé souboje ale, až na výjimky, férové. Vynikající zákroky brankařů na obou stranách a více či méně vyrovnané skóre. Jediný větší brankový rozdíl byl v poločase, kdy zásluhou několika neproměněných šancí domácích odskočil soupeř na rozdíl 5 branek.

Po poločasové přestávce se domácím postupně podařilo skóre dorovnat a v 56 minutě se dokonce dostali do jednobrankového vedení 21:20, které mohlo být i výraznější, ale bohužel se nepodařilo proměnit 5-6 opravdu vyložených "100%" šancí.

Blížil se závěr utkání. Opět jsme neproměnili 1-2 vyložené šance a soupeř nás potrestal. Utkání skončilo 21:22.

Jedna černá nesportovní kaňka. Někteří hráči (jak hosté, tak domácí) neunesli tíhu okamžiku a vlastní frustraci a pustili se do sebe slovně a menší strkanicí. To na hřiště určitě nepatří! Omlouváme se!

I přes tento malý incident je nutno utkání hodnotit velice, velice, velice pozitivně. Jak hráči, tak fanoušci si přišli na své a viděli kvalitní a pohledné utkání. Děkujeme všem hráčům, především pak domácím. Předvedli fantastický výkon. Děkujeme ještě jednou všem fanouškům, kteří zajistili krásnou, neopakovatelnou atmosféru.

Toto utkání bylo v podzimní části soutěže poslední, kdy se Měnínští hráči představili na domácím hřišti. Zbývající zápasy odehrajeme na hřištích soupeřů. 28.10.2018, 16:00h. v Juliánově, 04.11.2018, 16:30h. v Uherském Hradišti a 11.11.2018, 10:30h. v Nových Bránicích.. Poté následuje zimní přestávka.

První domácí zápas jarní části sezony sehrajeme 16.03.2019 proti družstvu Hostěrádek. Už teď Vás všechny srdečně zveme a těšíme se na Vás!

Blíží se další domácí mistrovské utkání házené mužů.

V sobotu 13.10.2018, 16:00h. bude odehráno další domácí mistrovské utkání mužů, proti družstvu Sokolnic.