2

Superakce, která nemá obdobu.


Český svaz házené pořádá SUPERAKCI !!!

https://www.facebook.com/czechhandball/videos/1387279191387781/


Ty největší hvězdy světové házené v České republice. Od 19.06.2017 do 21.06.2017 se v Praze na Štvanici chystá velká oslava házené.

Program akce „Hvězdy pro legendy" vyvrcholí ve středu 21. 6. 2017 stejně jako předchozí házenkářský maraton v Praze na Štvanici na centrálním kurtu.

11:15h Wheelchair handball
Házená je sport, který je otevřený a nediskriminuje. Přijďte se osobně seznámit s verzí házené určené pro vozíčkáře, která se již také stala vrcholovým sportem.

12:00h. Házenkářské naděje 2017
Štvanice nebude patřit jen legendám české házené nebo hvězdám současnosti. V rámci celodenního programu na Štvanici vyvrcholí medailovými zápasy také turnaj dvanácti krajských výběrů mladých házenkářů. Naděje české házené, možná i její budoucí legendy!

13:30h. Walking handball
Myslíte, že dynamika házené a její kontaktní charakter nejdou ruku v ruce s rostoucím věkem či menší fyzickou zdatností? Seznamte se s verzí handballu, která otevírá náš sport všem zájemcům.

14:30h. Zápas osobností
Herci, zpěváci a slavní sportovci z odvětví, často nikterak nesouvisejících s míčovými sporty. Jak si povedou na házenkářském hřišti? O zábavu a známé tváře jistě nouze nebude!

16:00h. Výběr ČR/SVK vs Výběr světa exhibiční utkání žen
Exhibiční utkání plné ženského půvabu a hvězd světové házené. Za vším v téhle exhibici hledej ženu!

18:15h. Výběr ČR/SVK vs Výběr světa exhibiční utkání mužů
Trenéři z nejpovolanějších - legendární Claude Onesta a bouřlivák Alfred Gíslason plus výběr český a slovenských házenkářů, čelící sestavě olympijských vítězů, mistrů světa a evropských šampiónů. Takovou koncentraci hvězd Praha nezažila od MS 1990!

Podrobné informace na: http://www.hvezdyprolegendy.cz

Další info na serveru
iDnes.cz