2

Starší žačky - bitva se smutným koncem.

Dnes (sobota 29.09.2018) sehrála naše děvčata další domácí utkání proti Tatranu Bohunice. Byl to velmi vyrovnaný zápas. V prvním poločase mělo naše družstvo dokonce 4 gólový náskok. Přesto se nám zápas nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. Ještě ve 13 minutě druhého poločasu to byla remíza 16:16. Ve 21 minutě jsme těsně prohrávali 18:19. Nedali jsme vyložený gól, nevyužili jsme přesilovku a dopustili jsme se několika technických chyb. Soupeř nám dal v poslední minutě 2 góly a utkání rozhodl ve svůj prospěch. Zápas Měnín : Bohumice tedy skončil 18:21.

V každém případě děvčatům moc děkujeme. I přes prohru podaly velmi sympatický výkon. Dnes vyhrál nikoliv lepší, ale šťastnější.

Další utkání (LG009) odehraje naše družstvo v sobotu 06.10.2018 na domácím hřišti proti HK Hodonín. Začátek utkání v 10:00h.