top of page

Úspěšný start starších žákyní na Turnaji v Ivančicích

Aktualizováno: 4. 10. 2023

Včera, 23. září 2023, se naše starší žákyně účastnili ligového turnaje v Ivančicích u Brna. Tým, který se v letošním roce poprvé představil ve svém novém složení, dokázal, že má potenciál a zlepšuje se zápas od zápasu.

Naše hráčky nastoupily na čtyři náročné zápasy, kde se setkali se silnými soupeři. První zápas proti Kuřimi byl těžkým startem, ale naše holky bojovaly se vší silou. I přes prohru 5:15 ukázaly obrovskou odhodlanost a houževnatost na hřišti.

Další duel nás zavedl proti Ivančicím, kde jsme čelily týmu s výraznou převahou. I přesto, že jsme zápas prohráli 8:19, naše hráčky ukázaly svou odvahu a snaživost.

Ve střetnutí s Bohunicemi jsme konečně okusily vítězství, když jsme zvítězily 15:12. Tento úspěch byl důležitým milníkem pro náš tým a ukázal, že jsme schopny konkurovat.

Poslední zápas proti Hodonínu byl nesmírně vyrovnaný, napínavý a plný zranění na obou stranách. Naše hráčky však nakonec podlehly výsledkem 10:13. Přesto se nemůžeme ubrat od této bitvy bez obdivu k jejich bojovnému duchu.

Je důležité zmínit, že naše stařší žačky tento rok zaznamenaly velké změny ve složení týmu. Několik hráček přešlo do mladšího dorostu, což znamenalo, že jsme musely doplnit řady. Naštěstí jsme měly štěstí a našly dvě talentované brankařky. Karolína Střílková a Monika Rysková nám ukázaly, že jsou skvělými posilami v brance.

I když má náš tým ještě spoustu prostoru k růstu a zlepšení, tento turnaj nám ukázal, že máme potenciál a odhodlání uspět.


Průběžné pořadí po 1.kole65 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page