top of page

3.kolo Jihomoravské ligy starších žaček

tentokrát ve sportovní hale v Hodoníně


HK HODONÍN – SOKOL MĚNÍN 13:12 Nejvíce branek: Sýkorová 5, Pavelková 3, Horká 2 – Tlachová 5, Mráková 4

SK KUŘIM – SOKOL MĚNÍN 14:14 Nejvíce branek: Sýkorová 4, Pavelková 3, Urbánková 2, Garguláková 2 – Němcová 5, Mifková 4


SOKOL MĚNÍN – TATRAN BOHUNICE 12:14 Nejvíce branek: Vichtová 5, Dufková 4, Čerevková 3 – Garguláková 4, Urbánková/Palečková/Pavelková/Sýkorová 2


SOKOL MĚNÍN – HK IVANČICE 8:20 Nejvíce branek: Aujezdská 3, Garguláková 2 – Feithová 6, Hrdá 5, Kališová 3

Zlomové momenty: Zranění Anničky Horké hned v prvním zápase s Hodonínem a poté zranění Elišky Urbánkové v zápase s Tatranem Bohunice. To zapříčinilo, že tým hrál pouze v 8 hráčkách, což mělo za následek rychlý úbytek sil, což bylo bylo v posledním zápase. Všechny zápasy se hrají velmi vyrovnaně a velmi často rozhodují drobné individuální chyby a neproměňování vytvořených šancí.

Zajímavosti zápasů: Tým se dostal do stavu, kdy dokáže hrát vyrovnaný zápas s každým týmem. Postupně si tak buduje sebevědomí do dalších zápasů.

Celkové hodnocení turnaje: Tým se herně zvedá velmi rychle a je vidět sehranost týmu. Celkový herní dojem hodnotím velmi pozitivně. Musíme zapracovat na vyrovnanost v hlavách hráček při vypjatých zápasech, dostat určitý klid a jistotu do rukou a hlav v zápasech o gól. Dokážeme si vytvořit spoustu šancí a když k tomu přidáme také větší úspěšnost při střelbě tak věřím, že budeme brzy porážet každý tým.
56 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page