top of page

8.kolo Jihomoravské ligy starších žaček

Dnes se uskutečnil turnaj 8.kola Jihomoravské ligy starších žaček ve sportovní hale v Kuřimi za účasti týmů SK Kuřim, HK Ivančice, SHK Velká n. Veličkou, TJ Sokol Měnín, SHK VESELÍ N.M.- DDM STRÁŽNICE. Po tom, co týmem prošla nějaká epidemie a znechopnila postupně všechna děvčata, jsem nastupovali do dnešního turnaje s odhodláním získat další body do celkové tabulky.


Do turnaje jsme vstoupili zápasem s Velkou n. Veličkou a po tom, co nám ze strany organizátora turnaje byla umožněna pouze krátká rozcvička, tomu odpovídal také začátek zápasu. Holkám trvalo přesně polovinu zápasu, než se zahřály a rozehrály a po první polovině zápasu odcházela do šaten s šestibodovou ztrátou 4:10. V druhé polovině zápasu už dokázala se soupeřem držet krok a zápas tak skončil výsledkem 9:17.

Góly našeho týmu střílela: Adéla Pospíšilová (5 gólů), Karolína Závišková (2 góly), Aneta Baráková (1 gól), Veronika Odrážková (1 gól).


Ve druhém zápase jsme nastoupili k utkání s týmem HK Ivančice. Naše děvčata po nezdařeném prvním utkání vzala začátek zápasu opravdu zodpovědně a po několika hezkých momentech vyhrála první poločas výsledkem 10:5. V druhém poločase se spustila dlouhá intenzivní bitva o výsledek. Bylo vidět, že naše děvčata musí ještě intenzivně trénovat nejen fyzickou přípravu, ale také psychickou přípravu. Zápas jsme bohužel nezvládli v hlavách hráček a prohráli spíše psychicky než fyzicky nebo herně. Ivančice otočili výsledek ve svůj prospěch a vyhrály 20:17.

Góly našeho týmu nastřílely: Adéla Pospíšilová (4 góly), Karolína Závišková (4 góly), Nela Palečková (3 góly), Tereza Klišíková (2 góly), Aneta Baráková (2 góly), Lucie Pokorná a Vanesa Aujezdská (1 gól).


Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem SK Kuřim. Zápas byl vyrovnaný a skončil poločasovým skóre 8:7 pro SK Kuřim. Bohužel v zápase jsme dělali opravdu hodně technických a nevynucených chyb a soupeř dokázal tyto chyby rychle potrestat. Nakonec jsme dohráli zápas výsledkem 21:12 ve prospěch SK Kuřim.

Góly našeho týmu nastřílely: Veronika Odrážková (5 gólů), Aneta Baráková, Karolína Závišková, Tereza Klišíková (2 góly), Vanesa Aujezdská (1 gól).


Ve čtvrtém zápase jsme nastoupili k utkání s týmem SHK VESELÍ N.M.- DDM STRÁŽNICE a po nezdařených předešlých utkáních byla naše děvčata lehce psychicky zlomená, což nám bylo přítěží v první poločase, kde jsme dlouhou dobu nebyli schopni najít recept na obranu Veselí. Ve druhé polovině se podařilo změnit taktiku a dařilo se objevovat prostor pro úniky do střelby. Bohužel čas byl neúprosný a po několika neproměněných jasných šancích, jsme nestihli výsledek z prvního poločasu (4:12) dohnat a otočit a zápas skončil výsledkem 15:21. Góly našeho týmu nastřílely: Karolína Závišková (6 gólů), Adéla Pospíšilová, Nela Palečková, Tereza Klišíková, Veronika Odrážková (2 góly).


Je vidět, že každý odehraný turnaj je opravdu rozdílný a je třeba umět reagovat na všechny okolnosti kolem dokola ať už po fyzické, taktické, psychické nebo herní stránce. Stále máme co zlepšovat a je potřeba trénovat, trénovat a trénovat. 


123 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page