top of page

Brankařské tréninky: Sezóna s trenérem Tomášem Staňou

Aktualizováno: 17. 9. 2023

Od září letošního roku jsme v našem klubu v Měníně posunuli na novou úroveň v brankařských trénincích. Naši brankáři a brankařky nyní mohou pracovat pod vedením extraligového trenéra brankářů, pana Tomáše Stani, (HK Hodonín), který má bohaté zkušenosti v oblasti házené.Kvalita a technický rozvoj

Jedním z našich hlavních cílů je zajistit, aby naši brankáři dosahovali technické dokonalosti a měli k dispozici kompletní servis, který jim umožní růst a rozvíjet svůj potenciál. S trenérem Staňou máme tu možnost učit se od odborníka, který má hluboké brankařské znalosti a umí je předat našim mladým talentovaným hráčům.


V rámci našich tréninků klademe důraz na:

  • Techniku: Pravidelně pracujeme na zdokonalení brankařské techniky, včetně správného postavení, reflexů a rychlého reagování na střely.

  • Fyzickou přípravu: Brankářská pozice vyžaduje specifickou fyzickou kondici, a proto se věnujeme i posilování, rychlosti a výbušnosti.

  • Psychickou odolnost: Brankaři musí být schopni udržet klid v náročných situacích. Pracujeme na psychické odolnosti našich hráčů, aby byli připraveni na tlak v zápasech.

  • Taktiku: Výborná znalost hry a taktiky je klíčová pro brankaře. Společně se zaměřujeme na správné rozhodování v různých situacích.

Statut SpS a důraz na mládež

Začátkem sezóny 2023/24 jsme získali prestižní statut Střediska pro práci s talentovanou mládeží (SpS) udělovaný Českým svazem házené. Tento status nám umožňuje důkladně se věnovat našim mladým hráčům a hráčkám a podporovat jejich rozvoj pod dohledem odborníků.

V našem klubu klademe důraz na:

  • Technická příprava: Nabízíme přípravu pro děti a mládež v souladu s nejnovějšími metodami a standardy.

  • Rozvoj: Snažíme se identifikovat talenty a pomáhat jim rozvíjet jejich potenciál.

  • Herní zkušenosti: Zapojení do soutěží a turnajů, které poskytují našim mladým hráčům cenné herní zkušenosti.

Jsme přesvědčeni, že kombinace kvalitního brankařského tréninku a péče o mládež pod dohledem našich trenérů nám umožní vytvořit silné a úspěšné týmy.


Pokud máte zájem o více informací nebo se chcete připojit k našemu klubu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme rádi, že můžeme přispět k rozvoji brankařského umění v Měníně a těšíme se na společnou cestu za úspěchem.
162 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page