top of page

Kampos cup 2023 výsledky

Družstvo starších žaček Měnína se zúčastnilo 15.1.2023 nesoutěžního turnaje Kampos cup 2023 v Kuřimi. Turnaje se účastnili také družstvo domácí Kuřimi a družstva Zubří, Hranice a Olomouce. Turnaj byl skvělou prověrkou po zimní přestávce a byl organizován na skvělé úrovni.

Naše děvčata se po nevydařeném začátku turnaje proti domácí Kuřimi a proti Zubří změnili taktiku a vrhly se do boje s Olomoucí a Hranicemi. Bohužel ve všech zápasech nám chybělo pověstné štěštíčko v koncovce.

I tak byl zápas skvělou prověrkou připravenosti na soutěžní turnaje a ukázal nám, že je potřeba zapracovat na střelbě z výskoku, lepší práci křídel a hlavně vlastním mentálním nastavením do zápasu.

Výsledky:


Tým nastoupil ve složení: Šárka Filková, Aneta Baráková, Tereza Klišíková, Karolína Závišková, Veronika Odrážková, Lucie Pokorná, Vanesa Aujezdská, Adéla Pospíšilová, Barbora Vaculová, Simona Brestiaková a Michaela Garguláková
67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Turnaj mladších žaček 25.5. Ivančice

Poslední soutěžní turnaj této sezony se odehrál v Ivančicích. Bodová tabulka byla před tímto turnajem na předních příčkách téměř vyrovnaná, takže bylo jasné, že bude více adeptů na první místo ve stří

Comments


bottom of page