top of page

Mladší dorostenky: Skvělý výkon, ale nakonec boj skončil prohrou


Mladší dorostenky týmu Sokol Měnín se v sobotu střetly s týmem SK Kuřim v nervydrásajícím zápase, který nás držel napínavé až do poslední minuty. I když jsme nakonec odešli poraženi se skóre 32:31, neodpustili jsme soupeři vůbec nic až do samotného konce, a to je přesně ten druh bojovnosti, který očekáváme od našeho týmu.


brankářský souboj: Simona Brestyaková vs. brankařky SK Kuřim

Nemůžeme než pochválit výkony naší brankařky, Simony Brestyakové a brankařek týmu SK Kuřim. Tento zápas byl nejen o střelcích a gólech, ale také o tom, jak brankařky dokázaly vychytat útočníky. Simča předváděla skvělé zákroky po celý zápas a ukázala svou odhodlanost pomoct holkám v poli zápas vyhrát. Současně nesmíme zapomenout na výborné výkony brankařek týmu SK Kuřim, které také podaly excelentní výkony a dopomohly ke spoustě nevyužitých šancí na naší straně.


Nesmíme také opomenout výkony Sáry Viškové, Adély Pospíšilové, Anety Barákové, Lucie Pokorné, Aničky Kelblové a naší nejlepší střelkyně tohoto zápasu, Karolíny Záviškové. Karolína vstřelila 11 gólů a byla naším tahounem v útoku. Sára a Adéla se také blýskly skvělými akcemi a byly nepostradatelnou součástí našeho týmu a jsem moc rád, že spolupráce těmto 2 hráčkám funguje. Možná někteří víte, že pro letošní sezónu nám vypomáhají 4 hráčky na hostování z Újezda u Brna. Cílem v přípravě bylo tyto hráčky sladit s týmem, což vypadá že se opravdu podařilo.

Zajímavým momentem tohoto zápasu byla i podpora od našich starších žaček, které se postupně snažíme začlenit do tempa a strategie hry. Některé z nich se nejen staly součástí našeho týmu, ale také podpořily výkon týmu góly. Ve zmiňovaném zápase se z nich blýskly Nela Palečková a Marita Sýkorová, kteří přinesly našemu týmu další góly a ukázaly, že jsou klíčovým prvkem týmu dorostenek.


Bojovný výkon až do poslední minuty

Na závěr bych chtěl pochválit celý tým za jejich bojovný výkon a hru až do poslední minuty. I když prohra nás mrzí, zvedáme hlavy a jdeme dál. Věříme, že příště přineseme ještě lepší výkon bez technických chyb a více proměněných šancí a s tím také cenné body do tabulky.

Gratulujeme týmu SK Kuřim k jejich vítězství a děkujeme všem fanouškům, kteří nás podporovali.
HRÁČSKÁ SOUPISKA


Foto: Marek Aujezdský118 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page