top of page

Mladší dorostenky vezou vítězství z Poličky

Aktualizováno: 13. 11. 2023

dohrávka 6.kola Ligy Vysočiny mladších dorostenek


SK Polička – TJ Sokol Měnín 21:34 (8:15) | 11.11.2023


Nejvíce branek: Hejtmánková 6 - Višková 15, Závišková 9, Palečková 4, Kelblová 4Sedmimetrové hody: 3/2 - 5/3


Vyloučení: 7:6


Zlomové momenty: Tým TJ Sokol Měnín nastoupil do zápasu odpovědně a diktoval tempo od začátku zápasu kvalitní obranou, skvělou oporou v brance výbornou prací v útoku. Dařilo se nám vytvářet jednu střeleckou šanci za druhou, což stanovilo také konečný výsledek zápasu.

Zajímavost zápasu: V zápase padly 2 červené karty. Jedna u domácího týmu a jedna u týmu TJ Sokol Měnín. V podstatě si premiéru červené karty pro tento víkend odbyla naše milá Šárka Filková, kdy za 3 dvojky, putovala 10 sekund před koncem zápasu do šaten. Na zápas to nemělo vliv. I tak se hostující tým potýkal v zápase s oslabením ve 4 hráčkách, které dokázal v klidu a s přehledem uhrát ve svůj prospěch.


Nejlepší střelkyně: Tento víkend se dařilo střelecky Sáře Viškové s 15 brankami, což ji vystřelilo do horní tabulky střelkyň ligy a také Karolíně Záviškové s 9 brankami, která si po včerejšku upevnila 1.místo v tabulce střelkyň pro tento víkend. Uvidíme jak dopadnou ostatní zápasy a dohrávky a držímě pěsti holkám, aby v čele tabulky střelkyň zůstaly i po celé podzimní části.

Co výsledek znamená: Holky uzavřeli podzimní část sezóny výhrou. Čekáme na výsledky dohrávek, ale aktuálně držíme 4.místo v tabulce a čekáme jak budou hrát Vršovice a Ledeč nad Sázavou. Hodnotím velmi pozitivně stav a hru našeho týmu za celou sezónu. Myslím, že aktuálním výsledkem našeho holky ztvrdili stav a výkon našeho týmu po podzimní části.


Hodnocení zápasu:

Zápas proti poslednímu týmu tabulky splnil očekávání a statistické předpoklady. Od začátku zápasu byl zápas v naší režii. Dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí, spoustu šancí proměnili. Tým hraje jednotně, bojovně s chutí vítězit.


Sestava domácích:

Simona Brestyaková, Karolína Střílková - Šárka Filková, Adéla Pospíšilová, Karolína Závišková, Nela Palečková, Michaela Garguláková, Anna Kelblová, Marita Sýkorová, Veronika Odrážková, Lucie Pokorná, Sára Višková


Trenéři: Martin Gargulák, Petr Pospíšil

96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page