top of page

Nová éra házené v Měníně: získáváme statut Sportovního střediska mládeže

V TJ Sokol Měnín mohou sportovní nadšenci očekávat nové vzrušující dobrodružství v házené. Klub nedávno oslavil úspěch, když získal prestižní statut Sportovního střediska mládeže udělený Českým svazem házené na období 2023 - 2026. Tato nová kapitola v životě klubu slibuje inovativní přístup k rozvoji mladých talentů a zlepšení sportovní výchovy.

Měnín se může pyšnit tím, že má nejen početnou základnu registrovaných hráčů, ale také špičkové trenéry a kvalifikovaný personál. Od sezóny 2023/2024 doplní trenérskou základnu Tomáš Palík, který se vrací trénovat z Rakouska po 3 letech zpět do ČR, Tomáš Staňa v rámci rozvoje brankářek, který je také aktivně zapojen nově v extraligovém ženském klubu HK Hodonín a Richard Šenkyřík z klubu Hostěrádky-Rešov. S výhodou moderní infrastruktury a místních sportovišť nabízí TJ Sokol Měnín mladým hráčům ideální prostředí pro jejich sportovní rozvoj a růst.

Předseda Dušan Kubela zdůrazňuje význam individuálního přístupu ke každému hráči, respektující jejich jedinečné schopnosti a potenciál. Klub spolupracuje se školami a využívá služeb odborníků, jako jsou kondiční trenéři, aby zajistil kompletní péči o rozvoj mládeže. TJ Sokol Měnín se také zaměřuje na kompenzaci sportovní zátěže a podporuje všestranný sportovní rozvoj dětí.

Nově získaný statut sportovního střediska mládeže představuje pro Měnín obrovskou příležitost. Klub je odhodlán nadále vychovávat mladé talenty na nejvyšší úrovni a zajišťovat, aby se házená stala přitažlivou volbou pro kluky i holky.

Zveme všechny nadšené děti k zapojení do svých tréninků, které probíhají po celý rok, a nabízí jim jedinečnou příležitost stát se součástí vzrušujícího světa házené.střelecká pozice z křídla
Házená Měnín - střelba z křídla

328 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page