top of page

Přípravný Turnaj v Otrokovicích: Cenné zkušenosti pro mladší dorostenky

14. ledna 2024, Otrokovice - Náš tým mladších dorostenek se dnes zúčastnil přípravného turnaje v Otrokovicích, kde jsme se střetli s týmy ŠA Trenčín a Jiskra Otrokovice. Cílem bylo nejen vrátit se do herního tempa po vánoční přestávce, ale také zaměřit se na zlepšení v obranné a útočné fázi.


První duel s ŠA Trenčín

První zápas proti ŠA Trenčín odhalil náš pomalý start po vánoční přestávce. Soupeř, s dobře propracovanou obranou a rychlým přechodem do útoku, nás zaskočil svou kvalitou. Přes množství vyložených šancí se nám nepodařilo překonat výbornou brankářku Trenčína. Po úvodních obtížích jsme se však v druhém poločase soustředili na opravu chyb v obraně a zlepšení koncovky, což nám přineslo vyrovnanější hru. Nakonec jsme prohráli 40:28.


Zlepšení proti Jiskře Otrokovice

Bezprostředně po utkání s Trenčínem jsme čelili Jiskře Otrokovice. Přestože soupeř hrál velmi agresivně a do těla, dokázal nás v začátku zápasu zaskočit trestáním našich chyb. Náš tým se ale nevzdal a ukázal zlepšení v obranné práci a taktice. Bohužel, několik individuálních chyb a neproměněných šancí včetně sedmiček nás stálo celkové vítězství a zápas jsme prohráli těsně 31:32.


Celkové hodnocení

Turnaj byl pro nás cennou přípravou na soutěžní období. Byl znát vliv dlouhé pauzy, ale zároveň jsme pozorovali výrazné zlepšení v obranných činnostech a individuální práci hráček. Mezi prvním a druhým zápasem jsme udělali významný pokrok. Jsem velmi rád, že jsme se turnaje zúčastnili, protože nám poskytl příležitost vidět naše silné stránky i oblasti, které potřebujeme vylepšit. Tato zkušenost nám pomůže růst a být připraveni na náročné soutěžní zápasy, které nás čekají.

Naše hráčky ukázaly skvělý týmový duch a odhodlání. Každý zápas je pro nás cennou lekcí a těšíme se na to, jak naše mladé dorostenky využijí tyto zkušenosti v nadcházejících zápasech.


Další přípravný zápas nás čeká 28.1.2024 od 16:00 ve sportovní hale v Měníně opět s týmem Jiskra Otrokovice.86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Opmerkingen


bottom of page