top of page

Pololetní turnaj přinesl druhé místo

Aktualizováno: 12. 2. 2023

Sokol Měnín organizoval dnes, tj. 5.2.2023 pololetní přípravný turnaj házené starších žaček, ročníků 2008 a mladších. Kvalitně obsazeného turnaje se účastnily týmy ze 3 krajů České republiky. Na turnaj přijely týmy SK Kuřimi, SK Polička, SHK Kunovice, TJ Sokol Chrudimi a domácí mužstvo Měnína.

Turnaj byl fyzicky náročný, všechny týmy bojovaly srdcem a byly odhodlané zvítězit v každém zápase.

Domácí tým TJ Sokol Měnín za doplnění také holek z mladších žaček odstartoval turnaj úvodním zápasem s SK Kuřim, který prohrál těsným výsledkem 8:9. V dalším zápase nastoupily starší žačky k utkání s týmem TJ Sokol Chrudim, kde se nám podařilo zvítězit výsledkem 11:7 a získat tak první 2 body do tabulky.

Ve třetím zápase nás čekalo mužstvo SHK Kunovice, které přijelo na turnaj s velmi silným kádrem a přes vyrovnaný poločas naše mužstvo zklamalo v koncovce a ztratilo zápas výsledkem 10:23.

V posledním zápase jsme nastupovali na hřiště s týmem SK Polička a bojovali o konečné umístění. Vítězstvím v tomto zápase by si naše děvčata zajistila umístění mezi třemi nejlepšími. Zápas nás stal hodně sil, ale naše holky předvedly skvělý výkon a ve vyhecovaném zápase porazily tým SK Polička výsledkem 17:16 a čekaly jak dopadne poslední zápas mužstev SK Kuřim a TJ Sokol Chrudim. Poslední zápas SK Kuřim prohrálo výsledkem 17:19 a to nás katapultovalo na 2.místo v celkovém umístění a naše děvčata mohla slavit 2.místo v turnaji.

S klidným srdcem můžu říct, že přípravný turnaj opět ověřil připravenost všech týmů na soutěžní turnaje ligy a ukázal rezervy, na kterých je potřeba stále dále pracovat.


Děkujeme všem týmům, trenérům a fanouškům za účast na tomto turnaji a budeme se těšit na další nejbližší turnaj.241 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page