top of page

Sokol Měnín : Sokol Praha Vršovice B

5.kolo Ligy Vysočiny mladších dorostenek


SOKOL MĚNÍN – SOKOL PRAHA VRŠOVICE B 28:30 (13:17) | 21. 10. 2023

Nejvíce branek: Závišková 10, Višková 8, Pospíšilová 5 – Uhlířová 14, Kováčová 5, Zukalová 3, Vašíčková 3

Rozhodčí: Jindřich Berger – Tomáš Kopřiva

Sedmimetrové hody: 4/4 – 6/4

Vyloučení: 1:5


Zlomové momenty: Vršovice B využili ospalejšího začátku domácího družstva, kde se hostům podařilo odskočit o 6 branek. Domácí posléze celý zápas doháněly brankovou ztrátu. Tu se podařilo stáhnou ve 23.minutě na rozdíl jedné branky. Poté se hrál vyrovnaný zápas s chybami na obou stranách a přetahováním o výsledek.

Zajímavost zápasu: Za domácí tým nastoupila v brance Karolína Střílková. Karolína nastoupila do brány letos v září a hraje za starší žačky. Odchytala 3 soutěžní turnaje ve starších žačkách a postavila se do brány mladších dorostenek. Oceňuji nebojácnost Káji a dravost ukázat všem, že pokud chci hrát tak je jedno kdy začnu s házenou. Další zajímavostí byl fakt, že tým Vršovic B dojel ve složení kompletního týmu Vršovice A. Vršovice A hrají II.ligu mladších dorostenek Čechy na předních příčkách tabulky. Aktuálně na 2.místě tabulky https://www.handball.cz/souteze/zeny/2-liga-mladsi-dorostenky-cechy

Nejlepší střelkyně: Nejvíce se střelecky dařilo Tereze Uhlířové, která se prosadila čtrnáctkrát a Karolíně Záviškové, která se prosadila osmkrát.

Co výsledek znamená: Vítězství by nám zajistilo jistotu 4.místa po podzimní části tabulky. Do konce podzimní části nás čekají ještě 2 zápasy a to domácí zápas s Ledčí nad Sázavou a venkovní zápas s Poličkou. Abychom mohli alespoň teoreticky přemýšlet na 4.místo, musíme z obou zápasů získat 4 body.

Hodnocení zápasu: Myslím, že všichni, kdo byli přítomni na utkání se shodneme, že domácí tým předvedl nejlepší výkon podzimní části ligy. Objevují se nám individuální chyby, o kterých víme a na kterých zapracujeme, ale to nemění nic na tom, že v celkovém pohledu byl zápas vyrovnaný, energický, se skvělými herními momenty a akcemi a tým domácích předvedl výkon, za který se rozhodně nemůže stydět.


Sestava domácích:

Karolína Střílková - Šárka Filková, Adéla Pospíšilová, Markéta Nemeškalová, Aneta Baráková, Karolína Závišková, Nela Palečková, Michaela Garguláková, Anna Kelblová, Marita Sýkorová, Veronika Odrážková, Lucie Pokorná, Sára Višková

Trenéři: Martin Gargulák, Richard Šenkyřík, Petr Pospíšil
99 zobrazení0 komentářů

댓글


bottom of page