top of page

Starší žačky Měnína získávají další body z turnaje Jihomoravské ligy

Aktualizováno: 21. 11. 2023

sportovní hala Kuřim


HK IVANČICE – SOKOL MĚNÍN 18:7 Nejvíce branek: Hrdá 6, Feithová 4 - Palečková 3

SOKOL MĚNÍN - HK HODONÍN 12:9 Nejvíce branek: Horká 4, Garguláková 2, Sýkorová 2 - Ševelová 4, Mráková 4


SK KUŘIM – SOKOL MĚNÍN 13:13 Nejvíce branek: Němcová 4, Farkačová 3, Bartůňková 2, Sliwková 2 - Sýkorová 6, Palečková 2, Garguláková 2


TATRAN BOHUNICE – SOKOL MĚNÍN 16:9 Nejvíce branek: Šebková 4, Šudáková 3, Vichtová 2, Houzarová 2, Čerevková 2 - Palečková 2, Aujezdská 2

Zlomové momenty: První zápasy turnaji bývají vždy chladnější a je to o tom, kdo se dostane rychleji do tempa. Bohužel v náš neprospěch holky Ivančic v tom byly rychlejší, což se promítlo také do výsledku zápasu. V druhém zápase jsme nastoupili proti týmu Hodonína, který přijel na turnaj pouze s 9 hráčkami. V první polovině zápasu jsme získali poměrně velký náskok, což nám dovolilo experimentovat a nechat hrát více hráčky, které se nedostanou tolik na hřiště a také zapojit více hráčky z mladších ročníků. V dalším zápase jsme nastoupili proti domácímu týmu Kuřimi. Ve vyrovnaném zápase nám chybělo to pověstné štěstíčko v koncovce. Po přetahování se o výsledek, jsme krásnou akcí v posledních minutě zápasu neproměnili a odnesli si 1 bod za remízu. V posledním zápase proti Tatranu dostala v 7.minutě zápasu přímou červenou kartu naše "Mája" za trochu neštastný zásah míčem do obličeje. Tento moment ovlivnil celkově dění zápasu a bohužel se nám už nepodařilo hrát zpět naši hru. Okořeněno několika technickými chybami jsme odcházeli s prohrou 16:9.

Zajímavosti zápasů: Tento víkend přál červeným kartám pro náš tým. V sobotním zápase mladších dorostenek se nám červenala Šárka Filková a v neděli se nám začervenala Marita Sýkorová. Holt si to děvčata vyzkoušela a tím doufám, že máme vybráno.

Celkové hodnocení turnaje: Náš tým opět ukázal vzestupnou tendenci ve hře a sehranosti. Začínáme dělat méně technických chyb, začínám hrát kreativně a dynamicky. Holky makají na tréninku a to se začíná také projevovat v zápasech. Přidáme-li špetku rychlosti a chytrosti tak máme před sebou skvělý tým pro budoucí léta.


Sestava na turnaji:

Karolína Střílková, Monika Rysková - Šárka Filková, Denisa Pavelková, Vanesa Aujezdská, Nikola Holíková, Nela Palečková, Anna Horká, Michaela Garguláková, Julie Flajzarová, Adéla Ondráčková, Eliška Odrážková, Marita Sýkorová, Tereza Richterová, Denisa Hrouzková

Trenéři: Richard Šenkyřík, Martin Gargulák


75 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page