top of page

Turnaj Ivančice 20.5. 2023

Aktualizováno: 20. 6. 2023

K poslednímu turnaji letošní sezony jsme vyjeli do Ivančic. Soupeři nám byly týmy Hostěrádek, Kuřimi a Ivančic. V týmu nám ten den chyběly Vanesa, Terka a Monika, protože nemohly s námi.


K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Hostěrádkám. Začátek zápasu nám nevyšel, osobní obrana nám prostě moc nejde a soupeř toho dokázal využít. Poločas tak skončil 9:4 pro Hostěrádky. V další části nám dokázali odskočit až na rozdíl 9 branek. V té chvíli holky zabraly a začalo se jim dařit. Postupně začaly dotahovat soupeře a výrazně zlepšily i obranu. Nakonec jsme se dotáhli až na rozdíl 3 branek, což znamená, že jsme druhý poločas vyhráli.

V druhém zápase jsme nastoupili proti domácím Ivančicím. Osobní obrana nám opět moc nevyšla a prohráli jsme 1:6. V druhé části to už byla docela sledovatelná hra a dařilo se držet krok se soupeřkami. Zápas skočil vítězstvím Ivančic 12:6.


K poslednímu zápasu jsme postavili proti družstvu Kuřimi. Soupeř nastoupil v brance s klukem, který nás už v minulosti dokázal potrápit. Naše obavy se bohužel naplnily víc než dost. Když už se holky dokázaly prosadit, tak narazily na brankáře, který to nepustil. Poločas skončil podle toho ve prospěch Kuřimi 1:12.


V druhé části to nebylo o nic lepší, holky už byly zlomené z neúspěchu a výsledek 3:20, byl asi náš nejhorší s Kuřimí. I přesto jsme holkám nemohli nic vyčítat, prostě se jim nepodařilo najít recept na dobrého brankáře. Škoda, že to byl poslední zápas sezony, holky to nesly dost špatně, určitě by si zasloužily lepší zakončení.


Tento turnaj opět ukázal, že jsou velké rozdíly při účasti kluků v soutěži děvčat. Pokud by soutěž byla opravdu jen pro děvčata, byly by naše výsledky nepochybně lepší. Bohužel je to věc, která je v souladu s předpisy a nám nezbývá nic jiného než se příští sezonu lépe připravit.


Každopádně i přes neúčast důležitých hráček jsme odehráli hezký zápas s Hostěrádkami a slušný zápas s Ivančicemi.


Trenér Jiří Dolina

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page