top of page

Turnaj Měnín 14.5.2023

Poslední domácí turnaj této sezony jsme odehráli v neděli 14.5. Přijeli k nám Bohunice, Ivančice a Hodonín.


Jako první jsme nastoupili proti družstvu Bohunic. S tímto družstvem jsme již odehráli vyrovnané zápasy, tak jsme očekávali slušný výsledek. Bohužel nám to proti Bohunicím nešlo a už v první části, kdy se hraje osobní obrana, jsme prohráli 2:6. V druhém poločase to bylo o trochu lepší, ale i tak tento zápas skončil prohrou 6:16.


Druhým soupeřem nám bylo družstvo Hodonína. Tady jsme si věřili i na nějaký zisk bodů a tomu se přizpůsobila herní strategie. Holky měly motivaci a celou dobu utkání udávaly rytmus zápasu. První poločas jsme vyhráli 5:3 a bodový zisk byl nadosah. Postupně jsme dokázali držet náskok až na rozdíl 4 branek. Pak ovšem přišly dvě vyloučení na naší straně a holky najednou hrály 4 proti 6. Takovou situaci nemáme moc natrénovanou, tak nám způsobila velké potíže. Hodonín postupně dotahoval, až se dostal k vyrovnání těsně před koncem. Nám zbýval poslední devítimetrový hod, holky postavily zeď, Vanesa se rozběhla a krásnou střelou trefila roh brankové konstrukce. Zápas skončil remízou 10:10, holky z toho byly smutné, ale díky krásné spolupráci při závěrečném hodu jsme je mohli pochválit a spokojili se s jedním bodem do tabulky.


Poslední zápas s Ivančicemi už měl být více v režii mladších hráček, které v předchozím zápase moc nehrály. Ostatní holky to ale nechtěli jen tak vypustit a postupně se hlásily do hry také. Poločas skončil výsledkem 4:10 a v další části hry jsme dokázali udržet krok s prvním týmem tabulky. Zápas nakonec skončil prohrou 10:18.


Ačkoli jsme měli větší ambice na domácím turnaji, myslím, že i tak můžeme být spokojení. Zápas s Hodonínem byl herně povedený a nebýt vyloučení, pravděpodobně bychom zvítězili. V zápase s Ivančicemi bylo vidět, že si holky hru dokážou užít i když zrovna nevyhrávají, a to je mnohem důležitější jak honba za vítězstvím.


Děkujeme i našim skvělým fanouškům, kteří povzbuzovali děvčata z hlediště. Patří vám velké díky! ;)


Trenér Jiří Dolina

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page