top of page

Turnaj mladších žaček 25.5. Ivančice


Poslední soutěžní turnaj této sezony se odehrál v Ivančicích. Bodová tabulka byla před tímto turnajem na předních příčkách téměř vyrovnaná, takže bylo jasné, že bude více adeptů na první místo ve stříbrné skupině. My jsme tentokrát dorazili s třinácti hráčkami, chyběly nám hlavně mladší holky Agáta, Viki, Bára, Simona a brankářka Monika.

 

Prvním soupeřem byl tým Kuřim B.

Po krátkém a rychlém rozcvičení naskočily holky do prvního zápasu. Od začátku předváděly výbornou obranu a ještě lepší útoky. Díky tomu, šly holky velmi rychle do vedení a to už vydrželo po celou dobu zápasu. Poločas skončil pohodových 7:2 pro nás a do hry mohly naskočit i mladší hráčky. Druhý poločas probíhal velmi podobně, dařilo se skórovat i mladším holkám, z čehož máme pochopitelně velkou radost. Konečný výsledek tohoto utkání byl 15:6 a znamenal první vítězství dnešního dne.

Tabulka střelců a sestava: Ondráčková- 3/0, Berešová-2/0, Schneiderová-1/1, Stejskalová-1/0, Hrouzková-3/1, Richterová-2/0, Demková-2/0, Hrnčiariková-1/0, Šillerová, Ovsianik, Nováková, Kilianová, Flajzarová.

 

Druhé utkání s týmem HK Ivančice.

Po prodlevě jednoho zápasu tým nastoupil proti Ivančicím. Ivančice byly doma a měly chuť nás opět porazit. Obávali jsme se, jak si holky povedou po nepříliš povedených posledních turnajích, ale naše obavy se rychle rozplynuly. Holky na soupeře nastoupily s jednoznačným úmyslem vrátit jim porážku z Bohunic. Od začátku opět výborně bránily a hlavně dávaly góly do soupeřovy sítě. Ivančice nedokázaly najít recept na naší výbornou obranu a poločas tak skončil 8:3 pro nás. V druhém poločase soupeř sice dokázal lehce snížit náš náskok, ale ne na dlouho. Pak přišla naše šňůra vstřelených branek a utkání skončilo 14:7 pro nás. Celkově se toto utkání velmi podařilo, holky dělaly přesně to, co jsme pilovali na tréninku a přineslo to výsledky.

Tabulka střelců a sestava: Ondráčková- 4/0, Berešová-1/0, Schneiderová, Stejskalová, Hrouzková-7/0, Richterová-2/0, Demková, Hrnčiariková, Šillerová, Ovsianik, Nováková, Kilianová, Flajzarová.

 

Třetí utkání proti týmu Bohunice B.

Tým Bohunic předváděl na tomto turnaji hezké výkony, takže jsme raději na začátek nasadily i nějaké zkušenější holky. Nakonec to nebylo asi tak moc nutné, Bohunice hrály výrazně lépe, ale naše holky to nemohlo vyvést z míry. Naše neprostupná obrana způsobila, že poločas skončil 5:0 pro nás. V druhém poločase se na hřišti vystřídaly i zbylé hráčky a ani ty nedovolily soupeřům výraznější snížení skóre a zápas tak skončil naším vítězstvím 12:2.

Tabulka střelců a sestava: Ondráčková- 2/0, Berešová-1/0, Schneiderová-1/0, Stejskalová-1/0, Hrouzková-4/0, Richterová-3/0, Demková, Hrnčiariková, Šillerová, Ovsianik, Nováková, Kilianová, Flajzarová.

 

Poslední výhra nad Kuřimí A.

Poslední a asi nejtěžší zápas nás čekal proti týmu Kuřim A. S tímto týmem jsme měli v posledních turnajích špatnou bilanci (2x remíza a prohra), takže jsme měli obavu, jak se utkání bude vyvíjet. Od začátku to bylo těžké utkání plné tvrdých zákroků na obou stranách. Skóre se drželo vyrovnané, na každou naši branku reagoval soupeř také gólem. Před poločasem jsme odskočili na skóre 4:2 pro nás. Po poločase soupeř dokázal srovnat, ale holky se toho tentokrát nelekly a pokračovaly ve stanovené strategii. Díky zlepšení obrany dokázaly soupeřkám postupně odskočit až na konečný výsledek 11:5 pro nás. Toto utkání bylo velmi povedené a museli to ocenit i diváci. Holky makaly a šly si za vítězstvím od začátku do konce.

Tabulka střelců a sestava: Ondráčková- 3/0, Berešová, Schneiderová, Stejskalová-1/0, Hrouzková-3/0, Richterová-3/0, Demková-1/0, Hrnčiariková, Šillerová, Ovsianik, Nováková, Kilianová, Flajzarová

 

 

 

Shrnutí:

Tento turnaj dle mého názoru byl nejlepším výkonem celého družstva v této sezóně. Holky byly jak fyzicky tak psychicky dobře připravené a předvedly hezkou házenou. Přestáli jsme několik vyloučení a zranění a vždy jsme se dokázali vrátit do herní pohody.

Za čtyři vítězství jsme získali 8 bodů do tabulky a s celkovým skóre 32 bodů jsme udrželi první místo ve stříbrné skupině. Holky tak nakonec splnily, co jsme si na začátku jarní části sezóny stanovili. Zároveň to je hezké rozloučení pro starší holky, které v září přechází do týmu straších žaček.

 

Poděkování dnes patří samozřejmě i všem rodičům, kteří výbornou atmosférou hnali holky za vítězstvím a mají tak svůj podíl na výborném výkonu týmu.


Trenér Jiří Dolina96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page