top of page

Turnaj starších žaček v Bohunicích: Měnín se nevzdal a předvedl bojovný výkon.

Dnešní turnaj starších žaček v Bohunicích byl napínavým zážitkem pro fanoušky házené. Tým Měnín se utkal s čtyřmi silnými soupeři, kdy každý zápas byl plný emocí a napětí.

V prvním zápase se Měnín utkal s týmem Bohunic a zápas skončil výsledkem 19:18 pro Bohunice. Byl to velmi vyrovnaný zápas, ve kterém oba týmy bojovaly až do posledních minut. Hráčky Měnína ukázaly svoji sílu a snažily se zvrátit skóre, ale na konečný výsledek to nestačilo.

Ve druhém zápase se Měnín potkal s týmem Kuřimi a zápas skončil výsledkem 14:19 pro Kuřim. Hráčky Měnína měly náročný zápas, ale stále se snažily bojovat a ukázat, co v nich je. I když nakonec nebyly úspěšné, zůstaly statečné a bojovné.

Třetí zápas byl proti týmu Velká nad Veličkou a skončil výsledkem 19:10 pro Velkou nad Veličkou. Hráčky se snažily hrát co nejlépe a dokázaly předvést své schopnosti. Dokonce se nám prosadily některé hráčky, které byly dosud ve stínu jiných hráček a ukázaly, že dokážou podpořit a pomoct, když je to zapotřebí.

Poslední zápas turnaje byl proti týmu Ivančic a skončil výsledkem 21:10 pro Ivančice. Byl to náročný zápas, ve kterém se hráčky Měnín snažily hrát nejlepší házenou, jakou umějí. Bohužel síly po náročném dni docházely velmi rychle a i když nakonec nebyly úspěšné, byly velmi silné a bojovné.

Hráčky Měnín se předvedly v turnaji v dobrém světle. Střeleckou bilanci našeho týmu vedla Karolína Závišková s 15 brankami, následovala Aneta Baráková s 11 brankami a Nela Palečková s 5 brankami. Hráčky Adéla Pospíšilová, Vanesa Aujezdská a Tereza Klišíková přispěly týmu se 4 brankami každá. Barbora Vaculová přidala 3 branky a Adéla Ondráčková, Lucie Pokorná, Denisa Pavelková skórovala celkem 2x každá.


Kromě již zmiňovaných hráček, byly v týmu Měnína také 4 hráčky z mladšího ročníku, které se účastnily turnaje a pomohly svému týmu s bojem o každý bod. Adéla Ondráčková, Eliška Urbánková, Denisa Pavelková a Vanesa Aujezdská se předvedly jako velmi platné hráčky a rozhodně nepřišly vniveč.

Turnaj byl pro ně vynikající příležitostí k posbírání zkušeností a zlepšení se v házené. Příští rok se totiž tyto hráčky již budou muset připravovat na účast ve starší žákovské kategorii. Nicméně, vzhledem k jejich výkonům na tomto turnaji, není pochyb o tom, že budou připraveny na nové výzvy a že budou pro svůj tým velmi platnými hráčkami i v budoucnosti.

Je důležité, aby tyto hráčky dostaly dostatečnou podporu od svého týmu a aby se postupně připravovaly na náročnější turnajové soutěže v příští sezóně. Pevně věřím, že Měnín bude mít i v budoucnu silný házenkářský tým, který bude reprezentovat obec na různých soutěžích.
122 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page