top of page

Z Velké nad Veličkou vezeme 3 body

Aktualizováno: 29. 4. 2023


Družstvo mladších žaček se zúčastnilo dalšího soutěžního turnaje Jm. ligy, tentokrát jsme zavítali do Velké nad Veličkou. Soupeři nám byly týmy z Hodonína, Velké nad Veličkou a Hostěrádek.


Hned na úvod jsme se utkali s týmem z Hostěrádek. Ti nastoupili pouze v dívčí sestavě, protože kluci jeli na turnaj do Maloměřic. Do zápasu jsme šli s cílem uhrát slušný výsledek, protože Hostěrádky bez kluků v sestavě už letos nepotkáme. Už v prvním poločase bylo vidět, že hra je opravdu vyrovnaná a poločasový výsledek (7:6) nám dával velkou naději. V druhé části hry holky ještě víc zabraly a důraznou obranou i útokem si vítězství už nenechaly vzít. To přineslo naši první výhru 15:11 a další dva body do tabulky.


Po krátké přestávce jsme rovnou pokračovali dalším zápasem s Hodonínem. Na ten jsme si tajně věřili, protože z předchozích společných zápasů jsme odcházeli jen s mírnou ztrátou. První poločas jsme se pouze dotahovali na soupeře, ale výsledek (4:6) nám stále dával naději. Do druhého poločasu holky doslova vletěly a během 4 minut otočili skóre na 8:6. V podstatě celý druhý poločas jsme vedli a dotahoval se Hodonín. Bohužel, v poslední vteřině se podařilo soupeřkám vyrovnat a zápas tak skončil remízou 10:10 a přinesl nám alespoň jeden bod do tabulky.


Náš poslední zápas s Velkou nad Veličkou už byl spíše příležitostí vyzkoušet si nějaké útočné prvky pro všechny hráčky. Rychle nám docházely síly a po poločase 2:8 jsme nakonec prohráli 6:18.


Tento turnaj se nám opět vydařil, skórovala většina hráček a první dva zápasy holky předváděly hezkou házenou. Dá se říct, že konečně zúročujeme pilování technik na trénincích a holky jdou herně nahoru. Jsem rád, že dnes můžu také prohlásit, že se začíná dařit i našim brankářkám a dnes tým spoustou zákroků podržely.

Další turnaj nás čeká 14.5. v Měníně, kde bude možnost opět získat nějaké body do tabulky a ukázat rodičům, jak se holky od začátku sezóny zlepšily.

Závěrem děkuji všem rodičům, kteří se zúčastnili za podporu z hlediště i odvoz na turnaj.

Trenér Jiří Dolina


107 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Turnaj mladších žaček 25.5. Ivančice

Poslední soutěžní turnaj této sezony se odehrál v Ivančicích. Bodová tabulka byla před tímto turnajem na předních příčkách téměř vyrovnaná, takže bylo jasné, že bude více adeptů na první místo ve stří

ความคิดเห็น


bottom of page