top of page

Remíza s TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

Aktualizováno: 5. 11. 2023

7.kolo Ligy Vysočiny mladších dorostenek

SOKOL MĚNÍN – TJ Kovofiniš Ledeč n.S. 26:26 (12:13) | 4.11.2023

Nejvíce branek: Višková 10, Závišková 7, Pospíšilová 3, OdrážkováVer 3 – Prchalová 12, Výborná 5, Šimková 3

Sedmimetrové hody: 9/8 – 4/4

Vyloučení: 4:5

Zlomové momenty: Opět ospalý začátek domácího týmu zapříčinil ztrátu 6 branek hned ze startu utkání. K tomu několik neproměněných branek z úvodu utkání značilo na výsledkové tabuli výsledek 0:6, který se musel dotahovat. I tak se podařilo dotáhnout výsledek do poločasu, který skončil 12:13 ve prospěch hostujícího týmu. Dalším zlomovým momentem bylo zbytečné vyloučení a červenou kartu klíčové hráčky hostujícího týmu s číslem 11 na začátku 2.poločasu po faulu na Sáru Viškovou.

Zajímavost zápasu: Tým z Ledče nad Sázavou dorazil pouze s 9 hráčkami a i tak se dařilo hostujícímu týmu srdnatě bojovat až do konce utkání. Ještě den před utkáním hrozilo, že utkání bude pískat pouze 1 rozhodčí. Díky zrušenému reprezentačnímu zápasu se podařilo delegovat ještě druhého rozhodčího a odehrát tak zápas v plném složení. Domácí tým byl doplněný také vybranými staršími žačkami.

Nejlepší střelkyně: Nejvíce se střelecky dařilo Barboře Prchalové z hostujícího týmu , která se prosadila dvanáckrát a Sáře Viškové z domácího týmu, která se prosadila desetkrát.

Co výsledek znamená: Remíza nám připsala 1 bod do tabulky a tým si tak udržel 5.místo v tabulce s možností ještě bojovat v jarní části o 3.nebo 4.místo tabulky. Příští týden nás čeká dohrávka 6.kola v Poličce u Brna. Tento zápas zpečetí výsledky podzimní části sezóny.


Hodnocení zápasu: Tým domácích předvedl výborný výkon. Zapracujeme-li na tempu v začátku utkání a proměňování vytvořených šancí tak věřím, že se výsledky v budoucnu zlomí v náš prospěch. Domácí tým hraje velmi dobře 1:1, umís si vytvořit gólové šance, jen nám chybí trochu toho hráčského štěstíčka. To ale nabereme postupně jen ve hře díky zkušenostem ze zápasů. Zlepšuje se práce pivota i křídelních útočníků. Většina hráček dokáže hrát univerzálně na libovolných postech, což do budoucna může znamet skvělý prostor pro rozvoj. Vyrovnaný výsledek je myslím si zasloužený výsledek pro oba týmy.


Sestava domácích:


Simona Brestyaková - Šárka Filková, Adéla Pospíšilová, Aneta Baráková, Karolína Závišková, Nela Palečková, Michaela Garguláková, Anna Kelblová, Marita Sýkorová, Veronika Odrážková, Lucie Pokorná, Sára Višková


Trenéři: Martin Gargulák, Richard Šenkyřík, Petr Pospíšil
101 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page