top of page

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat k podpoře sportovní činnosti mládeže při zajištění propagace Vaší firmy:

 

Uzavřením smlouvy o umístění reklamy

například výběr z následujících možností :

  • prezentace objednatele ve veškeré vnitřní i vnější komunikaci ( tisk, kabel. televize,…) jako „generálního“ sponzora oddílu ( družstva ) v názvu oddílu (družstva)

  • propagace předmětu činnosti objednatele na vybraných reklamních plochách v prostoru sportovní haly formou reklamního panelu

  • umístění loga objednatele na základní sadě dresů družstva,

Zažádat si o více informací...

 

Předáním finančního, nebo jiného daru

dle Vašeho uvážení, proti předání potvrzení o převzetí.

 

Kdo jsme:

Oddíl TJ Sokol Měnín je dobrovolným, politicky nezávislým sdružením občanů provozujících sport, osvětovou a hospodářskou činnost. Tradičně, již od roku 1939 vytváříme v Měníně podmínky pro celoroční, organizované sportovní i společenské vyžití mládeže. Více o historii klubu se dočtete zde.

Co plánujeme:

Oddíl podniká kroky pro zlepšení podmínek nejen pro výkonnostně sportující mládež v širokém okolí, ale i pro kondiční provozování dívčí házené a fyzické připravenosti. Cílem je proto dále rozšiřovat členskou základnu a vytvořit tak stabilní základnu dívčí házené od minižactva až po ženskou házenou a zároveň prezentovat obec a klub v celostátních soutěžích v rámci všech věkových kategoriích.

Jaké soutěže hrajeme:

Organizačně i finančně celoročně zajišťujme pohárové, zimní a mistrovské soutěže minižactva, mladších, starších žaček a mladších dorostenek. V rámci provozu haly hostujeme utkání I. i II. ligy dorostu/dorostenek a mužů Sokola Újezd, Sokolnice a Hostěrádky-Rešov. Zároveň spolupracujeme s ČSH na pořádání turnajů, pohárů a mistrovských utkání ve sportovní hale v Měníně. V roce 2024 plánujeme otevřít kategorii starších dorostenek a v nejbližších 2 letech také kategorii ženské házené a posílit členskou základnu hráček i trenérů.

S čím bojujeme:

Postupem družstev do ligových soutěží mládeže i žen se zvyšují nároky nejen na sportovní výkonnost, ale i organizační, především finanční zajištění družstev, úroveň a vybavení sportovišť. Zajišťování dotací s sebou nese rozsáhlou administrativní zátěž, provoz haly potřebuje personál a zajisti provoz a hráčky potřebují cestovat na zápasy, turnaje, tréninky, soustředění apod.

Hledáme partnery:

Hledáme partnery pro spolupráci při zajištění sportovní činnosti. Nabízíme propagaci Vaší firmy, prostory pro sportování vašich zaměstnanců, možnosti spolupráce v oblasti organizační, finanční, případně materiálové.

Věříme, že podpoříte aktivity při výchově sportovní mládeže i snahu reprezentovat Měnín na širší úrovni.

Děkujeme Vám předem za podporu této činnosti.

Zažádat si o více informací ke spolupráci s klubem

Děkujeme. Vaši žádost jsme přijali. Budeme Vás kontakt v co nejkratším možném termínu.

Naši sponzoři a partneři

Jen díky těmto sponzorům a partnerům si můžeme dovolit provozovat úspěšný a konkurenceschopný klub.

Za to jim patří velký dík!

bottom of page