Přípravný turnaj starších žaček

Datum a čas: neděle 5.února 2023 od 9:00 do 18:00

Místo konání: Sportovní hala Měnín, Měnín 250, 664 57 Měnín

Startují: hráčky narozené 2008 a mladší

Hrací doba: Systém každý s každým, hrací doba 1 x 25 minut nebo 2 x 15 min. - rozpis utkání a online výsledky

Startovné:  2500,- CZK/100€

Pravidla: Hraje se dle platných pravidel IHF s tím, že hrací doba je zkrácena buď na 25 minut nebo na 15 minut dle množství zápasů a registrovaných týmů. Každé družstvo je povinno mít k dispozici dvě barevně odlišné sady dresů. Případně rozlišovací dresy. Při rovnosti bodů o pořadí v tabulce rozhoduje skóre.

Povrch: Grabo Supreme 6,7 mm s certifikací IHF. Lepidlo je v rámci turnaje zakázáno.

Občerstvení: V hale je k dispozici bufet s prodejem drobného občerstvení (točené limonády, párky v rohlíku apod.). V případě zájmu lze nejpozději týden před turnajem objednat zajištění obědů.

Ceny: Pro družstva jsou připraveny hodnotné ceny, proběhne také vyhlášení nejlepších hráček a brankářek. Každé družstvo dostane diplom a tašku s drobnými odměnani.

Příhlášky: přihlásit se můžete vyplněním formuláře níže nebo e-mailem na uvedený kontakt.