top of page

Naše házenkářky se vracejí s výhrou z turnaje ve Veselí nad Moravou

Aktualizováno: 20. 6. 2023

TJ Sokol Měnín, starší žačky se účastnily dalšího kola Jihomoravské ligy starších žaček, tentokrát ve Veselí nad Moravou. Týmy se sešly v následujícím složení: TJ Sokol Měnín, Tatran Bohunice, SKH Velká nad Veličkou, SK Kuřim a SHK VESELÍ N.M.- DDM STRÁŽNICE.

První zápas hrál náš tým proti SHK Veselí n. M. Hned od začátku jsme nastoupili do zápasu odpovědně a vedli 5:1 a drželi jsme si vedení až do konce zápasu. Díky skvělému výkonu našich žaček jsme zápas dotáhli do vítězného konce s výsledkem 13:11. Hráli jsme venku proti domácímu týmu, což může být velkou výhodou pro domácí tým, ale naše hráčky dokázaly překonat nepříznivé podmínky a zvítězit.

Druhý zápas jsme odehráli proti SK Kuřim. Přestože jsme měli řadu gólových šancí, nedokázali jsme je proměnit a to nás stálo bohužel celý zápas. Po několika vychytaných gólových šancích kuřimské brankářky, jsme se psychicky zlomili a zápas nakonec prohráli vysokým rozdílem 23:9.

Ve třetím zápase jsme se utkali s týmem Tatran Bohunice a řekli si, že půjdeme do zápasu od začátku a zapomeneme na neúspěch v předchozím utkání. Zápas se nesl ve vyrovnaném duchu až do konce. O vítězi rozhodovaly maličkosti a nakonec jsme prohráli 15:10. Naší oporou v tomto zápase byla brankářka Simona, která dokázala vychytat mnoho šancí a okořenila svůj skvělý výkon gólem ze sedmičky v následujícím zápase.

Poslední zápas jsme odehráli proti týmu Velká nad Veličkou. Oběma týmům docházely síly a tempo hry bylo evidentně pomalejší. Zápas jsme nakonec prohráli výsledkem 21:13.

I když jsme nakonec nezvítězili, můžeme být pyšní na to, jak náš tým hrál. Každý ze zápasů byl vyrovnaný a naše hráčky nechaly na hřišti skvělý výkon.


Hodnocení našeho týmu: "Tým má hodně zraněných hráček, což může být pro tým velká nevýhoda. Stále nehrála Verča, která doléčuje podvrtnutý kotník, stejně jako Šárka. Tereza, zvaná "delfín", doléčuje podvrtnutý prst na střelecké ruce a nemohla nastoupit. I přesto, že chyběly klíčové hráčky, naše týmová spolupráce byla skvělá a hráčky z mladší kategorie dokázaly výborně zahrát. Taktická hra týmu se zlepšuje, což je pozitivní znamení pro budoucnost. Je ale stále třeba pracovat na některých věcech, jako je střelba, herní spolupráce, eliminování technických chyb a pilování obrany."


Děkujeme všem, co nás dnes přijeli podpořit a vytvořili skvělou atmosféru a tlačili náš tým ke skvělým výkonům.
117 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page